Hakkımızda

2003 Yılında faaliyete giren firmamız CD – DVD ithalatı ya başlayan yolculuğumuz,

2007 Yılında hizmete giren CD – DVD baskı makinemiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik.

2010 yılında Türkiye de Üretim yapmak için kurduğumuz dev tesisimiz ile aylık 300.000 CD – DVD üretim baskı kapasitemiz ile ülkemizin alanındaki öncü firmalarından biri haline geldik.

2014 Yılında ailemize katılan UV baskı Makinemiz ile ve kişiye özel ürünlerin üretim ve satış hizmetini vermeye başladık.

2016 yılından itibaren promosyon satışı yapan firmalara fason olarak Uv baskı hizmeti vermeye başladık. Kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile kısa zamanda geniş bir müşteri kitlesi edindik.

2017 yılı itibari ile LİMA Promosyon Baskı Hizmetleri matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize UV baskı, Lazer Baskı, Tampon Baskı, Serigraf Baskı, Dijital Baskı, promosyon satış ve CD – DVD üretim, baskı ve çoğaltımı ile birlikte geniş ürün yelpazemiz ve hizmetlerimiz ile siz değerli müşterimizin huzurunda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bütün hizmetlerimiz kendi bünyemizde, son teknoloji makine parkurumuz ve profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kaliteli, güler yüzlü ve hızlı çözümler sunmak sizleri memnun etmek tek ilkemiz olacaktır.

Hizmetlerimiz

Değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin kısa listesi aşağıdadır.

 1. CD & DVD Baskı Hizmetleri

  CD & DVD üzerinde yapılan boyama işlemidir. Serigrafi ve Etiket olarak iki ayrı türde baskı yapılabilmektedir.

 2. CD & DVD Üretim

  CD & DVD Kopyalama yöntemi olan CD & DVD Üretim hizmeti. Master CD’nin çoğaltılmasıdır.

 3. CD & DVD Çoğaltım

  CD & DVD çoğaltım hizmeti. Master CD’nin duplicater aracılığı ile çoğaltılmasıdır. Üretime göre daha hızlıdır.

 4. Paketleme

  CD & DVD Paketleme hizmetleri. CD’ler için özel olarak üretilmiş paketleme sistemlerinin uygulanmasıdır.

Vizyon & Misyon

Artan müşteri taleplerini en iyi biçimde karşılamak, bunun yanında yeni pazarlar yaratmak üzere başladığımız bayilik sistemine devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendisine hedef edinen LİMA CD DVD Üretim San. ve Tic. Ltd. Şti. bayileriyle birlikte hizmet ve ürünlerini tüketicilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.
LİMA CD DVD Üretim olarak CD üretim ve baskı işlemlerimizi 1500m2 kapalı alanda en son teknolojiye sahip kendi makina parkurumuzda yapmaktayız. İlkemiz, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. CD – DVD baskı ve üretimleriniz zamanında, eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir.